Menu

Distributionslister

 

Her kan du se det aktuelle indhold af vores distributionslister.

 

 

 

 

Fodboldudvalget

 

fu@orientexpressen.dk

Casper Skræm

 

skraemfu@gmail.com 

John Kaspersen

 

orient@jkasp.dk 

Mia Heilmann Elmelund 

 

m.elmelund@gmail.com

Susanne Mounaix

 

mounaix@email.dk 

Steen Eilsø Svensson

 

steeneilso@gmail.com

Kate Mounaix

 

kattiebabz@hotmail.fr

 

 

 

Ungdomsudvalget

 

uu@orientexpressen.dk

Susanne Mounaix

 

mounaix@email.dk 

Kate Mounaix

 

kattiebabz@hotmail.fr 

Mia Heilmann Elmelund 

 

m.elmelund@gmail.com

Stine Dybvad

 

stinedybvad@gmail.com 

Tasha Hendriksen

 

tashahendriksen@gmail.com

Thomas Agerlin

 

riflmusic@gmail.com

Jacob Kyndby Jensen

 

jacob@kyndby.dk

 

 

 

Hulen

 

hulen@orientexpressen.dk

Kate Mounaix

 

kattiebabz@hotmail.fr 

Susanne Mounaix

 

mounaix@email.dk

 

 

 

Webmaster

 

webmaster@orientexpressen.dk

Kevin Nielsen

 

carlsro.kn@gmail.com 

Casper Skræm

 

skraemfu@gmail.com

Jacob Kyndby Jensen

 

jacob@kyndby.dk

John Kaspersen

orient@jkasp.dk

 

 

 

Facebook & Instagram

 

facebook@orientexpressen.dk

Kate Mounaix

 

kattiebabz@hotmail.fr

Kevin Nielsen

 

carlsro.kn@gmail.com 

Casper Skræm

 

skraemfu@gmail.com 

 

 

 

Dommere

 

dommer@orientexpressen.dk

Jan Poulsen (koordinator)

 

fam.j-poulsen@post.tele.dk

Susanne Mounaix (FU-kontakt)

 

mounaix@email.dk

Lars T. Larsen

 

brandmand11@gmail.com

Malik Heilmann Elmelund

 

malik.heilmann@gmail.com

Jim Lykke Jørgensen

 

jimljensen@hotmail.com

 

 

 

Trænere & Ledere Damesenior

 

tlds@orientexpressen.dk

Kate Mounaix

 

kattiebabz@hotmail.fr

 

 

 

Trænere & Ledere Herresenior

 

tlhs@orientexpressen.dk

Steen Eilsø Svensson (Seniorformand)

 

steeneilso@gmail.com

Martin Autzen (HS1 træner)

 

martin_autzen@hotmail.com

Morten F. Hansen (HS1 assistenttræner)

 

fedderfup@hotmail.com

Jan Poulsen (HS1 holdleder)

 

fam.j-poulsen@post.tele.dk

Henrik Duefar (HS1 holdleder)

 

henrik.dueslaget@gmail.com

Peter Hoffmann (HS2 træner)

 

peterrinah@gmail.com

Casper Skræm (HS motion træner)

 

skraemfu@gmail.com 
     
 

 

 

Herresenior 1

 

tlhs1@orientexpressen.dk

Martin Autzen

 

martin_autzen@hotmail.com

Peter Hoffmann

 

peterrinah@gmail.com

Jan Poulsen

 

fam.j-poulsen@post.tele.dk

Henrik Duefar 

 

henrik.dueslaget@gmail.com

Steen Eilsø Svensson

 

steeneilso@gmail.com

 

 

 

Herresenior 2

 

tlhs2@orientexpressen.dk

Morten F. Hansen

 

fedderfup@hotmail.com

 

 

 

 

 

 

Herresenior Motionsholdet

 

Hsmotion@orientexpressen.dk

Casper Skræm 

 

skraemfu@gmail.com 

 

 

 

Trænere & Ledere Oldgirls

 

oldgirls@orientexpressen.dk

Emma Krøll Døj

 

emma@doj.dk

Jonas Bräuner Nielsen

 

joz34_nielsen@netmail.dk

Kate Mounaix

 

kattiebabz@hotmail.fr

 

 

 

Trænere & Ledere Oldboys + Veteran

 

tlob@orientexpressen.dk

Jens Damgaard Gøtzsche

 

jd@jdamsgaard.dk

Thomas Holst

 

thomas@thomasholst.dk

Jacob Marcussen

 

jacob-marc@hotmail.com

 

 

 

Trænere og Ledere Pigesetup U6 - U10 Piger

 

tlpigesetup@orientexpressen.dk

Thomas Sparsø

 

thomas_sparso@hotmail.com

Christian Fiksdal Brandes

 

christianfiksdalbrandes@gmail.com

Desiree Liedberg

 

desiree_liedberg@hotmail.com

Pernille Hübbe Atan

 

pernillehubbe@gmail.com

 

 

 

Trænere og Ledere U12 Piger

 

tl12-13piger@orientexpressen.dk

Gitte Holm Jensen

 

gholmmail@gmail.com

Camilla Elsborg

 

camilla@nesetto.dk

Tim Lindebæk Djursing

 

timtenor@gmail.com

Thomas Sparsø

 

thomas.sparso@gmail.com

 

 

 

Trænere og Ledere Smølfebold (2019/20)

 

tl19@orientexpressen.dk

Thomas Skov

 

thomascskov@gmail.com

Emil Diemar

 

emil.diemar@gmail.com

 

 

 

Trænere og Ledere U6/U7 (2017/18)

 

tl17@orientexpressen.dk

Jonas Gregersen

 

jonas@renberg.dk

Thomas Hauser

 

hauser@outlook.dk

Kasper Krommes

 

krommes@gmail.com

Kasper Riis Nielsen

 

kaspernielsen88@hotmail.com

 

 

 

Trænere & Ledere U8 (2016)

 

tl16@orientexpressen.dk

Tonny Klim

 

tonnyklim@gmail.com

Naja Denise Klim

 

najaklim@gmail.com

Mads Tambo Lind Sehested

 

tambo2@live.dk

 

   
 

 

 

Trænere & Ledere U9 (2015)

 

tl15@orientexpressen.dk

Jacob Kemp

 

jacobkemp@hotmail.com

Daniel Jensen

 

danieljensen_21@hotmail.com

Betim Avdija

 

beti_life@hotmail.com

Thomas Agerlin

 

riflmusic@gmail.com

Mehmet Kilic

 

mmeemmoo321@hotmail.com

Michael Hoffmann

 

mihoff_465@hotmail.com

Ditte Larsen

 

Ditte.larsen@live.dk

 

 

 

Trænere & Ledere 10 (2014)

 

tl14@orientexpressen.dk

Ali Bouallouch

 

ab@cdkom.dk

Ali Najim

 

dr_najim@hotmail.com

Martin Danholth

 

martindanholth@yahoo.com

Elene Khoury

 

khoury.elene@gmail.com

 

 

 

Trænere & Ledere U11 (2013)

 

tl13@orientexpressen.dk

Morten Nyholm

 

mon@dsc.dk

Carsten Schrøder

 

carsten.schroeder@live.dk

Anna Henius 

 

a.henius@gmail.com

Julie Tønners

 

julietonners@hotmail.com

Toke Lehn Hybel

 

tokehybel@hotmail.com

 

 

 

Trænere & Ledere U12 + U13 (2011/2012)

 

tl11@orientexpressen.dk

Malik Elmelund

 

malik.heilmann@gmail.com

Mia Elmelund

 

m.elmelund@gmail.com

Jakob Kyndby

 

jacob@kyndby.dk

Jim Lykke Jørgensen

 

Jimljensen@hotmail.com

 

 

 

Trænere & Ledere U14 + U15 (2008/09)

 

tl08@orientexpressen.dk 

Christina Kongebro Nielsen

 

kongeolsen@gmail.com

Tasha Plato Hendriksen

 

tashahendriksen@gmail.com

Malik Elmelund

 

malik.heilmann@gmail.com

Simon Masamir

 

masamir.simon@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktinformation for Fodboldudvalget

Formand
profilepic
Mia Heilmann Elmelund
Ungdomsformand
profilepic
Susanne Mounaix
Seniorformand
profilepic
Steen Eilsø Svensson
Kasserer
profilepic
John Kaspersen
Huleansvarlig
profilepic
Kate Skræm Mounaix
Materialer
profilepic
Casper Skræm Mounaix
Medlemsansvarlig
ingen img
Kasper Tolstrup Andersen
Luk